Fund treçerekësh me printe Mango

3990L

SKU: 17000757

Fund me printe dhe i çarë vertikalisht

l
m
s
XS
blu
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fund treçerekësh me një nyjë në bel që vazhdon me një çarje vertikale, dizajn me printe dhe zinxhir në pjesën e pasme. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë