Fund treçerekësh me vija Mango

3990L

SKU: 17032504

Fund me vija në linja të ndryshme dhe me dy xhepa anësorë

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fund treçerekësh me vija në linja të ndryshme, me shirit beli elastik dhe me dy xhepa anësorë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë