Fund treçerekësh sateni Mango

2495L

SKU: 87070549

Fund treçerekësh sateni me kapje anësore

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund treçerekësh sateni me kapje anësore dhe mberthim me zinxhir në pjesën e pasme. 100% VISKOZE

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA