Fund xhins Mango

SKU: 17010803

Fund i shkurtër xhins me 5 xhepa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fund i shkurtër xhins me bel të mesëm, me 5 xhepa dhe pa qepje përreth bazës. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë