Fund xhins me rrip, Okaidi

2790L2990L

SKU: 83794091

Fund xhins me rrip me printe florale

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fund xhins me rrip me printe florale dhe me dy xhepa në pjesën e përparme. 1% Elastan 99% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë