Fund xhins Springfield

1895L

SKU: 6882846

Fund i shurtër xhins, pa qepje në funde

34
36
38
40
42
44
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fund i shurtër xhins, pa qepje në funde, mbyllje me zinxhir dhe buton. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë