Furcë per biberon, That’s Love, Prenatal

SKU: 637163

Furça speciale 2 në 1 e shishes ju lejon të pastroni të gjitha llojet e shisheve dhe aksesorëve.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Furça speciale 2 në 1 e shishes ju lejon të pastroni të gjitha llojet e shisheve dhe aksesorëve. Është thelbësore për larjen e produkteve të qumështit të gjirit. Fijet janë bërë prej najloni higjenik.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,