Fustan asimetrik Mango

7490L

SKU: 17051081

Fustan i gjatë me mëngë asimetrike dhe një çarje anësore

l
m
s
XS
E zeze
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan i gjatë me mëngë asimetrike treçerekëshe dhe me një çarje anësore pranë belit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë