Fustan bazik Parfois

SKU: 190292_BK

Fustan bazik i shkurtër dhe mëngë të shkurtra

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me jakë të rrumbullakët, mëngë të shkurtra, prerje e lirshme.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit