Fustan dhe mbathje me printe Prenatal

1047L

SKU: 664946

Fustan me fruda në supe dhe mbathje me printe

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me printe florale në pjesën e poshtme, me bel të shënuar dhe mbyllje me kopsa në pjesën e shpinës, shoqëruar me mbathje klasike me printe florale.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit