Fustan eventesh me efekt satini Prenatal

5192L

SKU: 649446

Fustan me dy tonalitete dhe me jakë Peter Pan

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-4 Vjec
3-6 Muaj
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan për evente, pa mëngë dhe me jakë Peter Pan; dizajn me dy tonalitete, me efekt satini dhe me tyl të derdhur në pjesën e poshtme. 96% Poliester, 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë