Fustan festiv,Obaibi

4090L

SKU: 699317130

Fustan festiv, me pala dhe mini dekor gold.

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan festiv, me pala dhe mini dekor gold.3% Elastane, 20% Viskoze, 77% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë