Fustan i çarë në shpinë Mango

4990L

SKU: 17010193

Fustan i shkurtër me rripa dhe jakë të drejtë

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan i shkurtër me rripa elastik, jakë të drejtë dhe bel të përshtatur; dizajn elegant me një çarje në shpinë. 75% Viskozë, 25% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë