Fustan i gjatë, Mango

2390L

SKU: 27048629

Fustan i gjatë pambuku me rripa të trashë

l
m
s
xl
XS
Çiklamin
E verdhë
Lejla
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i gjatë pambuku me rripa të trashë dhe jakë rrethore.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë