Fustan i gjatë me çarje anësore Mango

3594L

SKU: 87007153

Fustan i gjatë me mëngë të shkurtra dhe me kopsa në pjesën përpara

l
m
s
XS
E kuqe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i gjatë dhe i lirshëm me mëngë të shkurtra e jakë V, prerje të lirshme me kopsa në pjesën përpara dhe me çarje anësore. 89% Viskoze, 11% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë