Fustan i gjatë me kopsa Mango

SKU: 87036332

Fustan pambuku me mëngë të shkurtra dhe pika të qendisura

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me prerje të gjatë dhe mëngë të shkurtra e të fryra, dizajn me pika të qendisura, me jakë V dhe mbyllje me kopsa. 97% Pambuk, 3% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA