Fustan i gjatë me kuadrata Mango

SKU: 87007137

Fustan i gjatë me mëngë të shkurtra dhe një lidhëse pas qafës

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i gjatë dhe me mëngë të shkurtra e të fryra, dizajn me kuadrata dhe me një lidhëse në pjesën e pasme të qafës. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë