Fustan i gjatë me palë Mango

5990L

SKU: 87907131

Fustan me prerje të gjatë e të lirshme dhe pa mëngë

l
m
s
XS
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan me prerje të gjatë e të lirshme dhe pa mëngë, dizajn me palë të qepura vertikalisht në pjesën përpara. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA