Fustan i gjatë me printe Cortefiel

5994L

SKU: 1879553

Fustan i gjatë me mëngë të shkurtra dhe jakë V të kryqëzuar

l
m
s
xl
XS
xxl
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i gjatë me mëngë të shkurtra dhe jakë V të kryqëzuar, dizajn me printe të vogla. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë