Fustan i gjatë me printe Mango

7490L

SKU: 17060173

Fustani gjatë me jakë V dhe kordon lidhës në bel

l
m
s
XS
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan i gjatë me rripa të trashë, me jakë V përpara dhe hapje V në shpinë; dizajn me printe me kontrast ngjyrash dhe me kordon lidhës beli. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë