Fustan i gjatë me printe Mango

SKU: 87095656

Fustan me mëngë të gjata dhe printe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me prerje të gjatë, mëngë të gjata dhe jakë V të kryqëzuar. Dizajn me printe dh eprerje të lirshme. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA