Fustan i gjatë me printe Mango

4193L

SKU: 87925662

Fustan i gjatë dhe me mëngë të gjata

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me prerje të gjatë dhe mëngë të gjata, prerje e lirshme me lidhëse beli dhe me kopsa, dizajn me printe florale. 80% Viskoze, 20% Poliamide

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi