Fustan i gjatë me printe Mango

3493L

SKU: 87045668

Fustan i gjatë me mëngë të gjata dhe printe me dy tonalitete

l
m
s
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i gjatë me mëngë të gjata dhe prerje të lirshme, dizajn me printe me dy tonalitete, me kopsa në pjesën përpara dhe me një lidhëse beli. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA