Fustan i gjatë me printe Mango

3745L

SKU: 87047652

Fustan i gjatë me printe florale dhe jakë V me fruda

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i gjatë e i lirshëm pa mëngë dhe me jakë V me fruda përreth, dizajn me printe florale. 100% Pambuk organik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA