Fustan i gjatë me printe Mango

4990L

SKU: 17040168

Fustan i gjatë me rripa të trashë, jakë V dhe prerje të lirshme

l
m
s
xl
XS
blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan i gjatë me rripa të trashë, me jakë V, dizajn me printe dhe me çarje anësore. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë