Fustan i gjatë me printe Springfield

SKU: 7959869

Fustan i gjatë e i gjerë me rripa dhe me printe florale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i gjatë dhe i gjerë me rripa që lidhen në pjesën e pasme; dizajn me printe florale.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë