Fustan i gjatë me rripa Mango

4990L

SKU: 17922026

Fustan i gjatë me printe pikash

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan i gjatë me rripa të hollë dhe jakë rrethore, dizajn me printe pikash dhe çarje anësore vertikale në këmbë. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë