Fustan i gjatë me rripa Mango

SKU: 87039036

Fustan i gjatë me rripa dhe jakë V

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i gjatë me rripa të hollë, jakë V dhe prerje të lirshme. 98% Poliester, 02% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë