Fustan i gjatë me rripa Springfield

SKU: 7959737

Fustan me prerje të lirshme dhe me vija horizontale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me prerje të gjatë e të lirshme dhe me rripa, me disa kopsa në jakëë dhe me vija horizontale prej fijesh metalike. 98% Pambuk, 1% Poliester, 1% Fiber metalike

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë