Fustan i gjatë në formë këmishe Mango

4193L

SKU: 87045667

Fustan në formë këmishe me disa vija vertikale

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan në formë këmishe me prerje të gjatë dhe mëngë të gjata, dizajn me disa vija vertikale dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA