Fustan i gjatë, Pedro Del Hierro

15000L

SKU: 3813483

Fustan i gjatë me detaje frudash

l
m
s
xl
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i gjatë me detaje frudash, me jakë V dhe rrip tek pjesa e belit. 99% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë