Fustan i gjerë me printe Mango

4193L

SKU: 87045722

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata

l
m
s
XS
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër e i gjerë me mëngë të gjata e të fryra, dizajn me printe florale dhe jakë V me një lidhëse. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

PORTOKALLI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi