Fustan i shkurtër High Spirits

3900L

SKU: 0913133

Fustan i shkurtër me printe florale shumëngjyrëshe

l
m
s
Bezhë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me printe florale shumëngjyrëshe, me mëngë të fryra dhe me lidhëse tek pjesa e jakës. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë