Fustan I shkurtër I derdhur Mango

4990L

SKU: 87082883

Fustan I shkurtër me printe, prerje e lirshme

l
m
s
xl
XS
blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata e të tejdukshme, me jakë rrethore dhe dizajn me printe. 70% Poliester, 30% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE, BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA