Fustan i shkurtër lino, High Spirits

4000L

SKU: 9123213

Fustan i shkurtër lino me mëngë treçerekëshe dhe jakë V

36
38
40
42
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër lino me mëngë treçerekëshe dhe jakë V, me detaje të hapura në pjesët anësore të belit. 52% Lino 48% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë