Fustan I shkurtër Mango

4990L

SKU: 87034023

Fustan me printe florale

l
m
s
xl
XS
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata, prerje të drejtë me jakë V të lartë me një kopsë, dizajn me printe florale dhe me fruda në pjesën e poshtme 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA