Fustan i shkurtër Mango

3590L

SKU: 27071146

Fustan i shkurtër me lidhëse tek pjesa e belit

l
m
s
XS
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me lidhëse tek pjesa e belit dhe me jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit