Fustan i shkurtër Mango

5990L

SKU: 27971146

Fustan i shkurtër me lidhëse tek beli

l
m
s
XS
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me lidhëse tek beli dhe me jakë V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë