Fustan i shkurtër Mango

2990L

SKU: 27042532

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata

l
m
s
XS
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata dhe me jakë rrethore. 48% Viskozë 31% Poliestër 21% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit