Fustan i shkurtër Mango

3490L

SKU: 27084010

Fustan i shkurtër me printe gjarpri dhe rrip tek pjesa e belit

l
m
s
xl
XS
Bezhë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me printe gjarpri dhe rrip tek pjesa e belit, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë