Fustan i shkurtër Mango

3490L

SKU: 27065769

Fustan i shkurtër me shirit elastik dhe lidhëse tek pjesa e belit

l
m
s
XS
Jeshile
Portokalli e lehtë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me shirit elastik dhe lidhëse tek pjesa e belit, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë