Fustan i shkurtër Mango

2390L

SKU: 27917746

Fustan i shkurtër me printe florale dhe mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
XS
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me printe florale dhe mëngë të shkurtra, me jakë V dhe lidhëse tek pjesa e belit. 95% Poliestër 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë