Fustan i shkurtër Mango

1790L

SKU: 27056704

Fustan i shkurtër me printe të ndryshme shumëngjyrëshe

l
m
s
xl
XS
E kuqe print
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me printe të ndryshme shumëngjyrëshe, me mëngë treçerekëshe dhe jakë V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë