Fustan i shkurtër, Mango

3190L

SKU: 27049203

Fustan i shkurtër me printe florale

l
m
s
xl
XS
E bardhe print
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me printe florale, me jakë V dhe mbyllje me kopsa.95% Poliestër 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë