Fustan i shkurtër, Mango

2990L

SKU: 27028644

Fustan i shkurtër xhins pa mëngë dhe me mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
XS
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër xhins pa mëngë dhe me mbyllje me kopsa, me rrip tek pjesa e belit, me jakë klasike V.100% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë