Fustan i shkurtër, Mango

3190L

SKU: 27008642

Fustan i shkurtër me printe florale dhe mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
XS
Blu print
Portokalli Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me printe florale dhe mëngë të shkurtra, me jakë V, mbyllje me kopsa dhe me lidhëse në pjesën e pasme. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë