Fustan i shkurtër, Mango

1490L

SKU: 27017746

Fustan i shkurtër me printe me lule të vogla

l
m
s
xl
XS
E verdhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me printe me lule të vogla, jakë V dhe lidhëse në mes. 95% Poliestër 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë