Fustan I shkurtër me fruda Mango

3990L

SKU: 87965659

Fustan I shkurtër pa mëngë, me detaj frude në shpatulla dhe në jakë.

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan I shkurtër pa mëngë, me detaj frude në shpatulla dhe në jakë dhe kopsë në pjesën e pasme të qafës. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA