Fustan i lirshëm me jakë V Mango

2793L

SKU: 87035661

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata dhe jakë V. 1% Elastan, 64% Fiber sintetike, 35% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, M

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA