Fustan i shkurtër me fruda në jakë Mango

SKU: 87047884

Fustan pambuku i shkurtër dhe i lirshëm me mëngë të shkurtra

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan pambuku i shkurtër dhe me mëngë të shkurtra, me një lidhëse në jakë dhe me prerje të gjerë. 82% Pambuk organik, 15% Poliamid, 03% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi